Анонс! Нічні чування у Відпустовому центрі блаженного Симеона Лукача очолить Владика Степан Меньок

У ніч з 29 на 30 березня у Відпустовому центрі блаженного Симеона Лукача, що у селі Старуня, проведуть перші цієї весни нічні чування за мир та перемогу України. Владика Степан Меньок, Екзарх Донецький УГКЦ, вперше побуває на Батьківщині блаженного священномученика Симеона Лукача та очолить традиційні моління.

Як зазначає інформаційний центр паломницького місця, оскільки ми перебуваємо у часі Великого посту, богослужіння дещо відрізнятимуться — вірні зможуть взяти участь у молитві 6-го Часу та Архієрейській Божественній Літургії Напередосвячених Дарів. Також прочан запрошують піднятися Хресною дорогою нашого Спасителя й чувати, усвідомлюючи велику жертву Христа за кожного з нас.

Окремим важливим пунктом програми є духовні науки від запрошеного проповідника. Владика Степан поділиться власними пережиттями служіння у часі повномасштабної війни на східних теренах України та роздумуватиме про важливість праці над духовністю у Великому пості.

«В ревності не будьте ліниві, духом горіть, Господеві служіть, веселі в надії, в горі терпеливі, в молитві витривалі» (Рм. 12, 11-12), — закликає нас святий апостол Павло.

«Нічні чування розпочнуться о 18:00 у храмі св. Петра і Павла, де завдяки глибоким богослужбовим текстам Великого посту прочани зуміють зануритися у молитву та постануть перед Богом з відкритими серцями та надією на Його милосердя», — йдеться у дописі.

Програма чувань:

17:55 – Зустріч Владики Степана

18:00 – 6 Час

18:40 – Перша наука Владики

19:10 – Молитви на оздоровлення, благословення мощами та освяченим єлеєм

19:20 – Молебень до блаженного Симеона Лукача

19:40 – Хресна дорога. Хода зі свічками до храму Благовіщення Пресвятої Богородиці

20:15 – Друга наука Владики

20:30 – Архієрейська Божественна Літургія Напередосвячених Дарів, проповідь.

Протягом чувань молільники матимуть можливість приступити до Таїнства Покаяння або ж мати духовну розмову із запрошеними душпастирями.

Запрошуємо єднатися у спільній молитві у режимі онлайн: Facebook – https://bit.ly/2GfBoCn

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ