![](https://ugccif.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/337547494_175039498674649_157232539497583972_n.jpg)
![](https://ugccif.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/337547494_175039498674649_157232539497583972_n.jpg)
Благодійний захід розпочнеться о 9:30 на таких парафіях Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ:
— храм Успіння Пресвятої Богородиці (с. Крихівці);
— храм Святих Кирила та Методія (с. Крихівці, вул. Вербова);
— собор Преображення Господнього (Калуське шосе, 3);
«До свята Пасхи залишилось небагато — саме час вирішити, як прикрасити свою оселю», — зазначають організатори акції.
На ярмарку можна буде придбати ексклюзивні вироби, створені у творчій майстерні Карітасу.
«Ми виробляємо різні аксесуари, які прикрасять ваш будинок та додадуть емоцій під час свят та не тільки. Це віночки, свічки, вироби з бісеру, вироби в стилі декупаж, екоторбинки, листівки, картини та багато іншого», — повідомляють працівники Карітасу на своїй фейсбук-сторінці.
Ярмарок організовано з метою збору коштів, які використають для організації роботи Центру соціальної реабілітації осіб з інвалідністю та проведення дозвілля для молоді.
«Готуємося до Пасхи разом з нашою молоддю із молоддю Центру соціальної реабілітації осіб з інвалідністю! Коли береш – наповнюєш руку, коли даєш – наповнюєш серце», — зазначають організатори, які готуються до проведення заходу.