Анонс! Дяківсько-реґентський інститут ІФАІЗ запрошує на навчання

Нещодавно розпочалася вступна кампанія до Дяківсько-реґентського інституту Івано-Франківської академії Івана Золотоустого на 2023/24 навчальний рік, яка триватиме із 15 серпня по 15 вересня.

«Якщо Ваше серце горить любов’ю до Бога, до літургійного співу і глибоких богослужбових текстів, то запрошуємо стати студентом (-кою) Дяківсько-реґентський інститут ІФА Івана Золотоустого», — зазначає приймальна комісія інституту.

Про це повідомляють на фейсбук-сторінці закладу.

Під час трирічного навчання студенти зможуть опанувати літургійний спів, літургійне богослов’я, богослужбовий устав, дикцію, церковнослов’янську мову, сольфеджіо і теорію музики, хоровий спів, хорознавство та аранжування, комп’ютерні програми набору нот, вокал і диригування.

«Ми навчаємось, молимось і практикуємо. Ми співаємо богослужіння і застосовуємо на практиці вивчений матеріал. Ми беремо участь у реколекціях, прощах, практикумах», — йдеться у повідомленні.

По завершенню навчання випускники отримають диплом церковного зразка і кваліфікацію церковного співця (дяка) або дяка-регента (керівника церковного вокально-хорового колективу).

Заклад приймає документи та проводить співбесіду (перевірка музичних даних та знання основ катехизму) з 15 серпня по 15 вересня 2023 року.

Детальнішу інформацію можна отримати за телефонами:

+38(066)5182923 (Viber, Telegram) — Любов Терлецька
+38(097)6225953 (Viber, Telegram) — о. диякон Андрій Жук

Або на сторінці інституту:
https://www.facebook.com/irmos.dri.ifa

Або ж на сайті академії:
http://www.ifaiz.edu.ua

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ