Анонс! 24 лютого в Архікатедральному соборі м. Івано-Франківськ відбудуться поминальні моління

У суботу, 24 лютого, в Архікатедральному і Митрополичому соборі Воскресіння Христового, що у м. Івано-Франківськ, відбудуться поминальні моління за полеглих Воїнів та всіх, хто загинув через війну в Україні. Богослужіння очолить Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин.

Моління за упокій всіх тих, хто віддав своє життя за волю і незалежність України, розпочнеться поминальною Архієрейською Божественною Літургією, а опісля відбудеться панахида.

Початок молінь о 9:30 год.

Запрошуємо всіх вірних долучитися до поминальних богослужінь, щоб вшанувати пам’ять всіх загиблих через повномасштабне вторгнення росії до України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ — 24 лютого у Старуні відбудеться 8-годинне молитовне стояння

Пригадуємо, що Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав від імені Синоду Єпископів УГКЦ проголосив день другої річниці повномасштабної війни днем молитви і посту за припинення війни, за перемогу добра над злом і справедливий мир. Таке посилене моління в УГКЦ провадять вже десять років, згадуючи пам’ять Героїв Небесної Сотні та початку війни у 2014 році.

Долучитися до молитви вірні УГКЦ можуть у будь-якому куточку світу. Для всіх, хто хоче молитися спільно, «Живе Телебачення» о 9 год. розпочне молитовний марафон, що триватиме 12 годин.

ДЕТАЛІ — Архієрейський Синод УГКЦ в Україні проголосив 24 лютого Днем молитви і посту

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ