Анонс! 1 грудня відбудеться Міжнародна конференція на тему національної безпеки

У п’ятницю, 1 грудня, відбудеться Міжнародна конференція експертів «Національна безпека України у контексті російсько-української війни: релігійні, політичні і правові аспекти». Співорганізаторами конференції є Івано-Франківська академія Івана Золотоустого та Бюро УГКЦ з питань екології.

Про це інформує проректор академії Олег Білоус.

Захід проходитиме в онлайн-форматі на комунікаційній платформі Google Meet. Організаторами конференції є Івано-Франківська академія Івана Золотоустого, Центр інформації та документації НАТО в Україні, Литовська асоціація атлантичного договору, Чорноморський міжнародний університет (Грузія), Бюро УГКЦ з питань екології, Відділення релігієзнавства Інституту філософії Національної академії наук України, Івано-Франківський національний медичний університет, Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу, Національний заповідник «Давній Галич» та ГО «Центр міжнародної безпеки».

Мета конференції — здійснити всесторонній аналіз релігійних, політичних і правових аспектів національної безпеки шляхом проведення дискусій, диспутів, виступів, доповідей та презентацій. Також передбачене спілкування у форматі «питання-відповідь» та підготовка рекомендацій для стейкголдерів щодо врахування думки експертного середовища у своїй діяльності.

Очікується участь експертів, аналітиків, дослідників, науковців, представників релігійних організацій, громадських організацій, органів влади, політичних діячів, студентів, аспірантів та інших зацікавлених осіб.

Для того, щоб взяти участь в конференції, необхідно до 25 листопада 2023 року (включно) надіслати заявку (див. Додаток) на електронну адресу: bilous10@ukr.net (тема “security”).

Лінк-посилання для підключення до конференції буде розіслано учасникам та розміщено на офіційному сайті Івано-Франківської академії Івана Золотоустого (ifaiz.edu.ua). Також передбачається пряма трансляція конференції на онлайн-ресурсах Академії Івана Золотоустого у Facebook і YouTube.

Початок конференції о 10:00 год (за Київським часом).

Організатори планують випуск матеріалів конференції в науковому віснику «Добрий Пастир». Тексти статей для публікації необхідно надіслати до 10 грудня 2023 року на адресу: bilous10@ukr.net (тема “print”).

Координатор проєкту  – Олег Білоус:  +380506731062, +380970354174, bilous10@ukr.net.

Додаток

ЗАЯВКА ДЛЯ УЧАСТІ

 у Міжнародній конференції експертів

«Національна безпека України у контексті російсько-української війни: релігійні, політичні і правові аспекти»

Прізвище, ім’я (країна, місто), посада, заклад:

Тема виступу:

Контактні телефони:

E-mail:

Інше:

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ