

Про це повідомляє інформаційна служба Бюро УГКЦ з питань екології.
За задумом організаторів, лейтмотивом табору стала популяризація екобогословської спадщини та природоохоронної діяльності очільника Греко-Католицької Церкви першої половини ХХ ст., яка значно випереджувала час й навіть зараз є гідним прикладом для наслідування серед молоді.
«Адже сприйняття Митрополитом Бога, як безконечно доброго і милосердного Батька, Який завжди присутній у світі і опікується всім створінням, спонукає сучасників задуматись над особистими взаєминами з Творцем та вселяє в серця надію й впевненість у тому, що Бог про нас не забув у цей час воєнного лихоліття», — йдеться у дописі.
Під проводом референта Екобюро УГКЦ в Івано-Франківській Архієпархії о. Михайла Дзуля, духівника о. Назарія Мицка та команди аніматорів, учасники табору спільно молилися, мали євангелізаційні та катехитичні науки, виконували творчі та спортивні завдання, брали участь у захоплюючих квестах, піших вилазках і веломандрівках.
Ще однією особливістю табору став спільний візит до колишньої літньої резиденції Митрополита Андрея Шептицького, а тепер, з ініціативи доктора Ярослава Пастернака та праведного Митрополита — музею історії Галича у Крилосі, де діти мали змогу ознайомитися зі славним минулим Галицько-Волинської держави та з експозиціями з історії УГКЦ, а крім того, оздоровитися в парафіяльному будиночку.
«Після завершення табору батьки подякували організаторам за теплу атмосферу, щире християнське спілкування та незабутні дні, проведені з дітьми у мальовничому кутку Дністровського каньйону», — йдеться у повідомленні.
Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ