Як повідомляє інформаційна служба Бюро УГКЦ з питань екології, дане місце є унікальною духовною локацією, де можна в тиші помолитися, ознайомитися з історією рідного краю та насолодитися неповторними краєвидами, які відкриваються з оглядового майданчика вздовж русла Дністра.
Молодь спільно з духівником відвідала місцевий храм святого Миколая, де всі разом помолилися за українських Захисників і Захисниць, приклонилися до мощей св. Василія Великого, Миколая Чудотворця та Івана Хрестителя.
Далі прочани ознайомилися з біблійними композиціями центру: відвідали Біблійний сад, Оливну гору, криницю Якова та Хресну дорогу. Неймовірне враження справила на учасників рукотворна алея, заквітчана трояндами та локація «Богородиця, яка розв’язує вузли».
А ще в перший день осені у теплих водах Дністра молодь релаксувала, відпочиваючи в тісному контакті з навколишнім середовищем.
Під час велопрощі паломники мали змогу споглядати природну красу галицького краю, мандрувати серед безкраїх полів, з пагорбів ідентифікувати ті чи інші загальновідомі місця та втамовувати спрагу прохолодною джерельною водою.
«Велопрощі дають змогу зупинити свій погляд на тому, що нас оточує й оцінити все те, що створив і передав як дар нам Творець. Мандруючи велосипедом, ми пізнаємо рідний край не забруднюючи довкілля шкідливими викидами і пропагуємо здоровий спосіб життя», — коментує ідею велопрощі її організатор о. Михайло Дзуль, референт Бюро УГКЦ з питань екології в Івано-Франківській Архієпархії УГКЦ.
Пізно ввечері втомлена, але щаслива молодь повернулася на своєму екотранспорті до рідних домівок.
Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ