Як повідомляє інформаційна служба Бюро УГКЦ з питань екології, проща розпочалась із вступного слова о. Володимира Лукашевського, сотрудника парафії, який коротко розповів про важливість цієї молитовної ходи Хресною дорогою.
На кожній стації брати-семінаристи зачитували розважання, у яких було подано необхідні аспекти й настанови для подальших дій прочан задля збереження довкілля.
Завершуючи хресну ходу, о. Володимир Дяків звернувся до присутніх з духовним словом: «Дивлячись на теперішні виклики ми повинні дбати про нашу природу, особливо про ґрунти, на яких ми збираємо щедрі плоди для власного вжитку. Люди повинні з бережливістю використовувати ресурси землі, щоб кожне наступне покоління могло користати з них як з Божих дарів для кожної людини».
Також священник закликав не палити траву, бо у вогні гине багато тварин, руйнується верхній шар ґрунту та забруднюється повітря.
Опісля присуніх людей запросили на Божественну Літургію, яку очолив Чернівецький екореферент спільно з парохом о. Юрієм Сидіром та сотрудником о. Володимиром Лукашевським.
Наприкінці Літургії о. Юрій Сидір подякував за присутність кожного, хто долучився до молитовної прощі, та ще раз наголосив на важливості збереження навколишнього середовища: «не дбати про сотворений Богом світ — означає грішити проти Бога».
Насамкінець кожен відвідувач мав змогу прийти за благословенням, а також придбати для себе екологічні настільні ігри, казки для дітей, екологічну Хресну дорогу йбагато інших цінних речей для особистого духовного зростання.
Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ